Kinkekaart

Uus kinkekaart Kadaka

MASSAAŽI KINKEKAART on eriline, meeldejääv ja tervislik üllatus mehele, naisele, pereliikmetele, sõbrale, sõbrannale, tuttavatele või klientidele ning mugav kingitegijale, mis sobib kingituseks sünnipäevaks, pulmapäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks – kõikideks tähtpäevadeks ja pühadeks, aga ka lihtsalt mõnele kallile inimesele rõõmu valmistamiseks. See on kingitus, mis näitab, et hoolid!
Kinkida võib sobiva massaaži või kindla pikkusega protseduuri, aga ka teatava summa, mille ulatuses kingi saaja võib meelepärase massaaži ise valida!

Kuidas kinkida?

Kõigepealt vali välja sobiv summa – võid kombineerida erinevaid massaažiteenuseid või osta näiteks 10 korra kaardi. Vajadusel võta meiega ühendust ja me aitame Sul kokku panna toreda, personaalse ja kingisaajale sobiva paketi.
Maksta saad kinkekaardi eest meie salongis sularahas/kaardiga või kanda kingituseks mõeldud summa meie pangaarvele:

Massaažiga tervemaks OÜ
Swedbank EE822200221066789380

selgitus: kingisaaja nimi, kinkekaart

Kuidas kinkekaart kätte saada?

Kaardile võib meie salongi ise järgi tulla, saadame ka posti või e-maili teel ning soovi korral otse kingituse saajale. Kui Sinu jaoks ei ole välja trükitud kaart oluline, siis piisab, kui annad meile teada Sinu poolt valitud summa ja kingisaaja nime ning maksad teenuse eest. Kingisaaja võtab meiega ühendust ning lepib kokku talle sobiva aja - nii lihtne see ongi!

Uudised

Massaažiga tervemaks

ONLINE BRONEERIMINE FACEBOOKIS! Külastades meie FB lehte saad endale kiirelt broneerida sobiva teenuse ja aja. 

Jõuludest kuni sõbrapäevani on nooremmassöör Liliya juurde aega broneerides kõik tunniajased massaažid ainult 25€!

Kahekesi massaaži tulles on hind paarile kokku vaid 55€!